Batman Arkham city Wallpaper

Batman Arkham City Duvar Kağıtları Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Free Apps Free Apps
Batman Arkham City adlı bilgisayar ve konsol oyunlarının hayranları buraya kesinlikle bakmalı! Batman Arkham city Wallpaper adlı bu uygulama size oyunun en güzel fotoğraflarını ve ekran görüntülerini sunacak ve dilediğiniz görseli de duvar kağıdı olarak k
   Batman Arkham City adlı bilgisayar ve konsol oyunlarının hayranları buraya kesinlikle bakmalı! Batman Arkham city Wallpaper adlı bu uygulama size oyunun en güzel fotoğraflarını ve ekran görüntülerini sunacak ve dilediğiniz görseli de duvar kağıdı olarak kullanma imkanı sağlayacak.

   Batman Arkham City; aksiyon-macera tarzında Rocksteady Studios tarafından 2011 yılında çıkartalın bir oyundur. Arkham City; 2009 çıkışlı bir video-oyunu olan Batman: Arkham Asylum' oyunun devam oyunudur. İki oyun da DC Comics'in en çok sevilen, dünya üzerinde en çok hayranı olan Bruce Wayn'in yani Batman'in hayatını ve maceralarını konu etmektedir. Oyun 2011 yılında çıktığında, Warner Bros. tarafından Playstation 3, Xbox 360, Microsoft Windows ve OnLive kullanıcıları için sunulmuştur.
Daha Fazla Göster
Batman Arkham city Wallpaper indir